Get Adobe Flash player

Jazyk webu

Czech Arabic Chinese (Traditional) English French German Greek Hungarian Italian Japanese Polish Russian Slovak Spanish

Postupem vývoje se vytvořilo několik nápojů, které jsou jako žhavými novinkami mezi michánými nápoji, např. v Casinu Royale oblibený to napoj Vesper. Už brzy se těšte na přesné složení.

Tak jako k bondovi patří neodmyslitelně jeho osobní zbraň WALTHER PPK, tak pochopitelně nesmíme zapomenout ani na jeho slavný James Bond Martini drink. Chcete vědět z čeho se opravdu připravuje. Není to zas až tak složité.

Vždy se bondův nápoj skládal ze 4 částí, vlastně ze tří, čtvrtá byla vždy kousek citronové kury lehce plavajícíi ve sklenici.  V klasických původních příbězích agenta Jejího Veličenstva Jamese Bonda bylo složení 3 cl  Gordon´s ginu, 1 cl vodky Finlandia a 0,5 cl  Vermutu extra dry. V současné době Bond lehce poupravil složení tohoto nápoje a místo obecného pojmu Vermut extra dry pojal za poslední ingredienci Kina Lillet, francouzský nápoj složený z vína, ovocného likéru a chininu. Pak už jen nezbývá v šejkru lehce protřepat s ledem a přes sítko nalejeme do sklenice . Pozor už nemíchat!! - Bondovi by se to nelíbilo!